Spring til indhold

Styregruppen for LB- Frøs CUP

Tilmelding/Hovedansvarlig: Claus Hansen
Tlf.: 2287 3445
Mail: claushansen75@live.dk
Sportslig afvikling: Anders Rasmussen
Tlf.: 2871 1225
Mail: anders518@hotmail.com
Ansvarlig for Mini-stævnet: Anni Pedersen
Tlf. 4095 7704
Mail: anni.pedersen83@gmail.com
Presse: Claus Hansen
Tlf.: 2287 3445
Mail: claushansen75@live.dk
Indkøb: Henrik Westfall
Tlf.: 6043 8202
Mail: hwestfall@privat.dk
Indkøb: Steven Guldbjerg
Tlf.: 5230 0850
Mail: steven@rekitchen.dk
Indkvartering: Kasper Møller Vistesen
Tlf.: 5138 8523
Mail: kmvistesen@gmail.com
Bemanding: Helle Britt Linnet
Tlf.: 2098 5133
Mail: hellelinnet@hotmail.com
Praktiske opgaver og camping: Henrik Nielsen
Tlf.: 4027 7558
Mail: henrikkroghnielsen@hotmail.com
Bespisning: Kim Thrane
Tlf.: 2250 3204
Mail: hkthrane@hotmail.com